O nas

Zespół tworzący Marketing poPrawny od ponad 10 lat aktywnie wpływa na rynek prawniczy w Polsce.

Wprowadziliśmy szereg produktów, które pomagają Adeptom Prawa przygotować się do wszystkich rodzaju egzaminów państwowych i zawodowych. Pod marką ArsLege pomagamy w kształceniu przyszłych Prawników.

Baza orzecznictwa i aktów prawnych LexLege usprawnia codzienną pracę w kancelarii i innych organach polskiego sądownictwa.

Teraz także pragniemy wspierać wszystkich Prawników, oferujących swoje usługi na terytorium naszego kraju. Nieważne czy jesteś Adwokatem, Radcą Prawnym, Mediatorem czy Aplikantem – z całą pewnością chcesz aby Twoja działalność została zauważona. Tworząc portal Casum.pl myśleliśmy właśnie o Tobie i Twoich potrzebach 🙂

W dzisiejszych czasach najbardziej wpływowym i docierającym do największej ilości medium osób jest Internet. Na blogu Marketing poPrawny pokażemy Ci jak korzystać z jego możliwości aby poprawić Twoją widoczność w przeglądarkach i zwrócić na Ciebie uwagę Użytkowników. Za pośrednictwem Marketingu poPrawnego pomożemy dobrać Ci odpowiednie formy przekazu i nauczymy jak najskuteczniej promować się w Sieci.

Głęboko wierzymy, że największą wartość w dzisiejszych czasach ma informacja. Dlatego w przystępny sposób będziemy informować Cię o możliwościach i narzędziach, które możesz wykorzystać do kreowania własnej marki.